Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
EUROREMONT | Poly Chain (live) & Elvira (live) + gość specjalny

 

Poly Chain:

 

Muzyczna podróż Sashy trwa niemal od dziecka, gdy w wieku 4 lat rozpoczęła naukę gry na pianinie. Jej obecność w psychodelicznym rockowo-shoegazowym zespole Summer God Teachings umożliwiła jej zagłębienie i eksplorację dźwięków świata syntezatorów. Po przeprowadzce do Polski zaczęła tworzyć i występować jako Poly Chain. Jej twórczość można było usłyszeć między innymi w Na Polskich imprezach i festiwalach takich jak Unsound, Sanatorium Dźwięku, Upper Festival, Brutaż, Syntetyk, BAS, Flauta a także w Zamku Ujazdowskim i Teatrze Studio w Warszawie. W 2018 roku Poly Chain wróciła do Kijowa, zdążyła zaliczyć 2 Bolier Roomy, występy na Cxema, Osnova, Veselka, Nechto, a w kilku ostatnich miesiącach zdążyła zagrać w Gruzji, Francji, Litwie i Włoszech.

 

https://www.discogs.com/ru/artist/5595456-Poly-Chain

 

Elvira:

 

DJ, producent, właściciel k-wax – konceptualnego sklepu z płytami winylowymi, działającego w Poznaniu. Nie ma określonego stylu muzycznego, dzięki ciągłym śledzeniu nowości i eksploracji starych płyt jego selekcja pozostaje elastyczna i nieprzewidywalna. 

W swoich setach bazuje przede wszystkim na minimalistycznych odmianach techno i house, które, w zależności od okoliczności, oscylują wokół gatunków breaks, electro, bleep techno, abstract, ambient. W wolnym czasie skupia się na pracy w studiu, gdzie w oparciu o analogowe syntezatory, automaty perkusyjne i software tworzy własną muzykę.

 

https://www.soundcloud.com/elvvira

 

start: 19:00

 

bilety: 20/30 PLN

« Wróć