Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Godzina:
20:00-22:00
LAS #342 Hiro Kone + Wrong Dials

Hiro Kone (US)

Pochodząca z Nowego Jorku multiinstrumentalistka, znana jest z połączenia syntezy modułowej, szumu i nagrań terenowych. Zderza instynktowną grę hałasu z medytacyjnym rytmem. Eksponuje w swojej twórczości to, co niepokojące i wzniosłe.
Wrong Dials (Mateusz Rosiński)
Twórca i animator kultury obecnie mieszkający w Poznaniu. Producent, dj, założyciel wydawnictwa oraz festiwalu Dym. Założyciel klubu i przestrzeni kreatywnej Sejf. W swoich działaniach dźwiękowych skupia się głównie na improwizacji, jednak nie stroni od działań konceptualnych, zwolennik działania zgodnie z zasadą „minimum formy – maksimum treści”. Rosiński współtworzy szczecińsko-gorzowskie trio Dynasonic, projekt Niepokoje Gościnne oraz kilka innych kooperacji. Jest również twórcą muzyki do spektakli oraz soundscape’ów do wystaw artystycznych. Swoją muzykę publikował w wielu polskich i zagranicznych labelach ciesząc się bardzo dobrymi recenzjami takich portali jak The Quietus czy Bandcamp. Występował na wielu scenach klubowych i festiwalowych w kraju oraz za granicą.

Wstęp: 30 zł (ulgowy) (poniżej 26 lat i powyżej 60 lat) 40 zł (normalny)

Koncert jest dofinansowany ze środków budżetowych miasta Poznania i odbywa się w ramach cyklu koncertowego LASu w Pawilonie

« Wróć