Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

фlux | k-wax x Synergy Cult

16:00

фlux odnosi się do idei przepływu, pojęcia z pogranicza psychologii, humanistyki i współczesnej filozofii. W różnych językach oznacza także strumień, wpływ, ciągłe zmiany, a więc czynniki, które z łatwością możemy odnaleźć w otaczającej nas rzeczywistości.

Projekt jest wynikiem współpracy poznańskiego k-wax i warszawskiego kolektywu Synergy Cult, działających na pograniczu muzyki elektronicznej, sztuk wizualnych i scenografii. Idąc tropem płynnej idei фlux artyści chcą stworzyć unikalną przestrzeń do swobodnej interakcji na linii performer_ka-odbiorca_zyni. Przestrzeń ukierunkowaną na osiągnięcie szczególnego stanu umysłu: przepływu, mieszanki euforii, skupienia i synergii z otaczającym tu i teraz.  


LINE-UP:

Embind / High Hopes, Warsaw

aist / Synergy Cult, Warsaw

Zenwerk / Synergy Cult, Warsaw

Elvira / k-wax, Poznan


scenografia: Aleksander Kienitz


BIO

Embind ― DJ-ka pochodząca z Mińska, kuratorka High Hopes, cyklu wydarzeń skupionego na undergroundowych odmianach muzyki elektronicznej. Muzyczna edukacja urozmaicona ścieżką taneczną zamieniły jej pasję w w pragnienie dzielenia się muzyczną wizją. Elena kocha podróże po świecie, które pozwalają na poznawanie i rozszerzanie granic rzeczywistości, co przekłada się na jej selekcję muzyczną, unikalną mieszankę “deep & trippy” sounds.

soundcloud


Aist ― jest DJ-em pochodzącym z Litwy i współzałożycielem warszawskiego multidyscyplinarnego kolektywu Synergy Cult. Podbija serca umiejętnie łącząc ze sobą różnorodne gatunki muzyczne. Jego podróż z muzyką elektroniczną od początku jest organiczna. Na drodze eksploracji różnorodnych gatunków i poszerzania muzycznych horyzontów,naturalnie zbudował obszerną kolekcję, z której cały czas czerpie, ale i nie przestaje jej rozbudowywać.

soundcloud


Zenwerk ― założyciel multidyscyplinarnego kolektywu artystycznego Synergy Cult, producent muzyczny, DJ i live performer.  W swoich najnowszych produkcjach czerpie inspirację z neo house’u i breakbeatu oraz dźwiękowych tekstur nagranych w terenie.

soundcloud


Elvira  ― DJ, producent, promotor, właściciel k-wax, działającego wcześniej jako record store, a obecnie platforma promowania muzycznego undergroundu. Nie ma określonego stylu muzycznego, dzięki ciągłym śledzeniu nowości i eksploracji starych płyt jego selekcja pozostaje elastyczna i nieprzewidywalna. 

soundcloud


Bilety: 20/30 PLN (ulgowy/normalny)


Informujemy, że wydarzenie będzie dokumentowane w formie foto i video do celów promocyjnych i archiwalnych. Więcej informacji znajdziesz w naszej klauzurze RODO