Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

LAS #330 ARRM | Aleksandra Słyż

20:00

Debiutancki album kwartetu ARRM ukazał się w 2016 roku, jednak tworzący go muzycy mają znacznie większe doświadczenie – dali się poznać, występując m.in. w zespołach 52UM, Thaw czy Furia. W ARRM połączyła ich fascynacja hipnotycznym, psychodelicznym rockiem, z kompozycjami rozwijającymi się bardzo powoli i opartymi na powtarzających się niemal bez końca akordach. Misternie budowane napięcie przywołuje na myśl późne albumy amerykańskiej grupy Earth, ale nad tymi powściągliwie prowadzonymi melodiami unosi się również duch filmów Davida Lyncha. Po trwającym trzy lata milczeniu pochodzący z Sosnowca zespół przygotował premierę kolejnego albumu o tytule “II”, który został wydany przez Instant Classic w grudniu 2019 roku.
 
Bandcamp ARRM: arrm.bandcamp.com
 
Aleksandra Słyż to kompozytorka, sound designerka, realizatorka dźwięku. Fascynuje się sztuką interaktywną i multimedialną. W swojej muzyce szuka połączeń między ludzkim ciałem, dźwiękiem i technologią. Jej prace prezentowane do tej pory były w Stanach Zjednoczonych i Europie.

 
Aleksandra Słyż: aleksandraslyz.com
 
Wstęp: 20/30 pln. Link do biletów: bit.ly/arrmwpoznaniu. Uwaga, ilość miejsc ograniczona (100 miejsc). Bezpieczeństwo i regulamin uczestnictwa znajdują się pod linkiem http://bit.ly/regulamin_pawilon. Forma przeprowadzenia wydarzenia jest uzależniona od bieżących rozporządzeń związanych z sytuacją pandemiczną. W zależności od sytuacji i aktualnych obostrzeń, wydarzenie może zostać anulowane. Szczegółowe informacje i aktualizacje będą pojawiać się w mediach społecznościowych Pawilonu oraz na stronie internetowej.