Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

OTWIERAMY PAWILON – DRUGI SEZON | TUZZA GLOBALE & LUTTO LENTO

20:00

Otwieramy Pawilon na Drugi Sezon! Wracamy z nowym programem kuratorskim, wydarzeniami Pawilonu Otwartego, koncertami, projekcjami filmów, warsztatami, spotkaniami i dyskusjami o zmieniającej się wokół nas przestrzeni i trzydniowym programem Otwarcia.
 
Wstęp wolny!
 
TUZZA GLOBALE
 
Działają krótko, ale zyskują coraz większą popularność – kreowana przez nich południowa, mafijna otoczka przyciąga do TUZZY coraz więcej słuchaczy. Figura gangstera to dla nich fenomen, synonim szeroko rozumianej wolności i niezależności – nie wzór do naśladowania. Bo nie naśladują nikogo – tworzą bezkompromisową muzykę stale unikając wygodnego kategoryzowania.
 
Lutto Lento
 
Lutto Lento to pseudonim Lubomira Grzelaka, współwłaściciela DUNNO Recordings, artysty dźwiękowego, muzyka i DJ-a. W swojej twórczości wykorzystuje syntezatory i pętle taśmowe kreując oryginalne, patchworkowe i analogowe brzmienia.
 
Inspiruje się zarówno powojenną awangardą i rodzimą muzyką rdzennych Amerykanów, jak i klubową muzyką dancehall i surowym off-beatem. W 2017 roku Lutto Lento wydał swój pierwszy długogrający album DARK SECRET WORLD. Poza Lutto Lento Lubomir pisze muzykę do sztuk teatralnych oraz filmów.