Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

Pawilon Otwarty: Adam Gołębiewski

08:00

 
15.10 zapraszamy was na kolejne wydarzenie z cyklu Pawilon Otwarty – tym razem czeka nas koncert Adama Gołębiewskiego!
 
Solowe koncerty Gołębiewskiego cechuje prostota i wyraźny, bezpośredni zwrot wobec słuchacza. Materiał dźwiękowy i wydobywające go techniki artykulacji są zarówno realistyczne jak i abstrakcyjne. Koncert w Pawilonie jest postludium obrony doktoratu artysty zrealizowanego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.
 
Adam Gołębiewski – eksperymentalny perkusista, muzykolog. W swojej pracy wykorzystując perkusję i stworzone przez siebie obiekty bada graniczne wartości podstawowych cech dźwięku: głośności, barwy, rejestru i czasu oraz ich relacje wobec ciała wykonawcy. Występował i nagrywał z czołowymi światowymi przedstawicielami muzyki eksperymentalnej.
 
https://www.facebook.com/AdamGolebiewskiArtist/
 
https://www.instagram.com/adam__golebiewski/
 

Bilety – 20pln (na bramce)
 
Bezpieczeństwo i regulamin uczestnictwa znajdują się pod linkiem http://bit.ly/regulamin_pawilon. Forma przeprowadzenia wydarzenia jest uzależniona od bieżących rozporządzeń związanych z sytuacją pandemiczną.
 
 
Koncert ma miejsce 15 października w Pawilonie. Jest to koncert Adama Gołębiewskiego, który gra na perkusji. Zdjęcie przedstawia artystę grającego na instrumencie.