Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

Rozkosz Festiwal 2023

17:30

Rewolucja seksualna trwa!

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej edycji, nie mogła zapaść ze strony organizatorek inna decyzja niż kontynuowanie skoncentrowanego wokół tematu pozytywnej seksualności wydarzenia!

Celem Festiwalu jest szerzenie wiedzy i pogłębianie świadomości na temat roli przyjemności i zdrowia seksualnego w codziennym życiu.

Czekają nas interesujące warsztaty, prelekcje, wykłady i dyskusje prowadzone m.in. przez starannie wyselekcjonowaną grupę specjalistów_ek z zakresu zdrowia psychicznego, seksualnego, posiadających wieloletnie doświadczenie i autorytet w środowisku psychoseksuologicznym.

Wydarzenie będzie obfitowało w performansy, wystawy prac artystycznych oraz pokazy filmów poruszających temat seksualności. W tegorocznej edycji zapoznamy się m.in. ze sztuką burleski, kulturą dragu, teorią postporn oraz twórczością feministyczną.

W czasie trwania eventu będzie także okazja do niecodziennych zakupów, dzięki zorganizowaniu w przestrzeni festiwalowej “targowiska przyjemności”, na którym zagoszczą wystawcy_czynie z najróżniejszych branż zajmujących się zdrowiem intymnym, wyzwalającą modą czy gadżetami erotycznymi.

Czas Festiwalu to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów, współprac i poznania ciekawych osób ze środowiska akademickiego, aktywistycznego, artystycznego i biznesowego.

Piątek to pokaz filmów Post Pxrn Film Festival Warsaw oraz Camera Femina, który odbędzie się w Kinie Muza. W sobotę i niedzielę spotykamy się w poznańskim Pawilonie, gdzie odbędą się główne festiwalowe wydarzenia. Dla najbardziej żądnych wiedzy i doświadczeń, dodatkowo zaplanowane są kameralne warsztaty w Amori Centrum Seksuologii Pozytywnej. W sobotę odbędzie się również rozkoszne afterparty w klubie Tama.