Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

SHAPEDNOISE | Short Waves Festival 2023 x LAS x Pawilon

20:00
SHAPEDNOISE, łączy eksperymentalny noise, ekstremalny industrial, grime i hip-hop. Przez ponad dekadę Nino Pedone, doskonalił swoje rzemiosło, misternie wplatając elektroniczne brzmienia w złożone muzyczne struktury siły i silnych emocji. Jego najnowszy album ‘Absurd Matter’ odważnie przekracza granice pomiędzy gatunkami umacniając rolę Shapednoise na undergroundowej scenie muzyki eksperymentalnej.

Support: ratrlz

DJ-ka i twórczyni wizualna związana z Poznaniem i Warszawą. W swojej selekcji prezentuje szeroką perspektywę melancholijnych, mętnych i niskobrzmiących połączeń, budując sety skupione na międzygatunkowych brzmieniach basowej
muzyki elektronicznej. Dotychczas występowała na zaproszenie kolektywów z całej Polski, a jej sety i podcasty można znaleźć m.in. w Radio Alhara, jak również na platformach lokalnych inicjatyw.


Koncert organizowany w ramach Short Waves Festival 2023 Rethink / Rebuild

Short Waves Festival to międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych. Jest jednym z najważniejszych polskich festiwali prezentujących wyłącznie filmy krótkometrażowe. To sieć filmowych wydarzeń rozproszonych w przestrzeni miejskiej Poznania. Ich trzonem są pokazy konkursowe.

Short Waves Festival prezentował także nieoczywiste pasma tematyczne, takie jak Comedy, Horror czy Kinky Shorts, program fokusowy (m.in. fokus geograficzny – w 2022 roku prezentujący kinematografię Rumunii), segment branżowy, wydarzenia audiowizualne, muzyczne i wyjście poza salę kinową: plenery, kluby, pokazy w galeriach sztuki, salach teatralnych czy prywatnych ogrodach Poznaniaków pod hasłem Random Garden Cinema. Dzięki kontynuacji wprowadzonej w 2020 roku nowej, hybrydowej formuły, siedem czerwcowych dni to wydarzenia i filmy odbywające się równolegle offline, w Poznaniu i online.


Kurator koncertu: LAS

Współproducent wydarzenia: Pawilon


Dofinansowano ze środków Miasta Poznań, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Kup bilet