Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

Icelandic Summer

20:00

KENNITALA TOUR: showcase alternatywnej sceny muzycznej Islandii


20:00-00:00 Pawilon
00:00-3:00 Farby


Xiupill

Xiupill to bezlitosne, napędzane rakietami trio, grające pop i muzykę elektroniczną. Członkowie zespołu pochodzą z różnych zakątków świata, od Nowego Jorku po Hiszpanię. Ich innowacyjne brzmienie daje im pełną swobodę wyrażania siebie podczas występów na scenie. Swoim graniem potrafią przekształcić energię dowolnej małej sceny w rozmiar areny.


Pellegrina

Duet składający się z: Juan M. Melero (Xiupill, DJ Melerito De Jeré) i Guðmundur Arnarlds (Final Boss Type Zero, Glupsk, Soddill, Agalma). Eksplorują naginającą gatunki przestrzeń, w której IDM, ambient i noise zderzają się z awangardowymi i postklubowymi eksperymentami.


sideproject

sideproject to 3-osobowy kolektyw muzyczny z Reykjaviku na Islandii. W zeszłym roku współtworzyli programowanie bitów do „Fossora” Björk, a także wydali oficjalny remiks singla „Atopos”. Ich muzyka charakteryzuje się ciężkimi, szybkimi, zawiłymi bitami i teksturowanymi, płynnymi syntezatorami. kradnąc od wszystkich i wszędzie, muzyka sideproject staje się tajemniczą mieszanką wpływów elektronicznych. Koncentrując się w równym stopniu na pracy w studiu, jak i na występach na żywo, trio ciężko pracowało nad nowym albumem, a także wykonywało nowy set na żywo.


Flaaryr

Flaaryr to solowy projekt Diego Manatrizio, eksperymentalnego kompozytora, performera, gitarzysty i improwizatora urodzonego w Buenos Aires w Argentynie w 1993 roku, a od 2019 roku mieszkającego w Reykjavíku na Islandii.
Jego muzykę silnie charakteryzują eksperymenty rytmiczne, wielowarstwowe pętle na żywo oraz dogłębna eksploracja możliwości brzmieniowych i teksturalnych instrumentów akustycznych, elektroniki, przedmiotów codziennego użytku oraz interakcji między tymi elementami.


Final Boss Type Zero

Eksperymentalny popowy duet złożony z enigmatycznych producentów: Jón Múli i Guðmundur Ari. Choć zespół powstał pod koniec 2021 roku, szybko zdobył rozgłos grając na licznych festiwalach i scenach w całej Europie i Nowym Jorku.

Kup bilet