Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

Pawilon Otwarty: Osiedlowy dowód słuszności | online

19:00

„Osiedlowy dowód słuszności” to spektakl teatralno-taneczny poruszający temat zjawiska społecznego dowodu słuszności, zwanego także dowodem tłumu. Świat betonowych lasów, ławki i trzepaków. Zdarzenia prowadzące do niczego, znaczące wiele. Ludzie kształtujący swoją osobowość poprzez podwórkowe doświadczenia, sami dla siebie stający się nauczycielami, mistrzami, terapeutami. Poszukiwanie przyczyn i obserwacja skutków.

Czas trwania: 35 minut.
Spektakl zdobył nagrodę główną podczas ostatniej edycji festiwalu Hip Hop w Teatrze, natomiast Patryk Gorzkiewicz, autor spektaklu, otrzymał nagrodę dla najlepszego choreografa festiwalu
Reżyseria i choreografia: Patryk Gorzkiewicz
Muzyka: Michał Strugarek, Patryk Gorzkiewicz
Tancerze grupy First Point w składzie: Anika Reiss, Julia Sawicz, Julia Stutz, Magdalena Nowak, Maja Kowalska, Michalina
Włodarczyk, Zuzanna Kozak, Zuzanna Leszczak, Zofia Mierzwa, Wiktoria Wojtyniak, Adam Chadyniak, Jędrzej Indebski,
Jakub Tomaszewski, Kacper Kozioł, Ksawery Krakowiak, Miłosz Kołosowski, Przemysław Żerebiło, Tytus Zgoła.
Z powodu panujących obostrzeń spektakl nie może odbyć się z udziałem publiczności, dlatego jego premiera będzie miała miejsce w sieci poprzez rejestrację wideo spektaklu.
Wpłacający kupuje bilet-cegiełkę i na podany przy wpłacie e-mail otrzymuje w dniu premiery: 26.05.2021 r. o godz. 19:00, bilet | prywatny link do nagrania spektaklu.

Od daty premiery 26.05.2021 r., godz 19:00 spektakl będzie dostępny do obejrzenia przez tydzień do 02.06.2021 r., godz 23:59.

Bilety- cegiełki do nabycia poprzez portal Zrzutka.pl. Link do Zrzutki dostępny pod tym linkiem.
Kup bilet