Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

Pawilon Otwarty: Budokan Boys + Perła i Jego Starzy

20:30

Budokan Boys to eksperymentalny, popowy projekt multiinstrumentalisty Jeffa T Byrda i wokalisty Michaela Jeffreya Lee – dwóch Amerykanów żyjących w Berlinie. Założony w Nowym Orleanie w 2014 roku wydał trzy albumy. Ich pełne energii występy przeplatają się z elementami czarnego humoru, dziwacznymi narracjami, nietuzinkową elektroniką, dziwaczne narracje, obskurnymi saksofonami i piszczącymi gitarami.
https://www.instagram.com/budokanboys/
https://budokanboys.club
https://www.facebook.com/liveatbudokan
 
Perła i Jego Starzy – powstały w 2019 roku międzymiastowy (Poznań-Warszawa-Białystok) zespół, w którego skład wchodzą Michał Łukaszuk, Zuzanna Siemińska, Jakub Tyro-Niezgoda oraz Maciej Żychowicz. Łączy ekspresyjną młodą poezję z eksperymentalnym brzmieniem w duchu DIY. Podejmowana przez członków zespołu problematyka dotyka m. in. wykluczenia, wielopokoleniowych traum, marginalizacji, życia w prekariacie, kapitalizmie oraz niebezpiecznie radykalizującym się kraju, nierówności społecznych i zależności geopolitycznych.
 
Bilety: 20 pln (na bramce)
 
Start: 20:00
 
Bezpieczeństwo i regulamin uczestnictwa znajdują się pod linkiem http://bit.ly/regulamin_pawilon. Forma przeprowadzenia wydarzenia jest uzależniona od bieżących rozporządzeń związanych z sytuacją pandemiczną.
 
Wydarzenie dotyczy koncertu zespołu Budokan Boys. To amerykański duet. Grają muzykę eksperymentalną. Czarno-białe zdjęcie w tle przedstawia dwóch mężczyzn leżących obok siebie. Leżą wśród kabli, folii oraz koców.