Pawilon TV
OGLĄDAJ
Pawilon TV

poprzedni odcinek

Teraz odtwarzane

Pobieranie treści...

następny odcinek

Pobieranie treści...

PAWILON

EUROREMONT | Poly Chain & Elvira

POLY CHAIN


Muzyczna podróż Sashy trwa niemal od dziecka, gdy w wieku 4 lat rozpoczęła naukę gry na pianinie. Jej obecność w psychodelicznym rockowo-shoegazowym zespole Summer God Teachings umożliwiła jej zagłębienie i eksplorację dźwięków świata syntezatorów.
Po przeprowadzce do Polski zaczęła tworzyć i występować jako Poly Chain. Jej twórczość można było usłyszeć między innymi w Na Polskich imprezach i festiwalach takich jak Unsound, Sanatorium Dźwięku, Upper Festival, Brutaż, Syntetyk, BAS, Flauta a także w Zamku Ujazdowskim i Teatrze Studio w Warszawie.
W 2018 roku Poly Chain wróciła do Kijowa, zdążyła zaliczyć 2 Bolier Roomy, występy na Cxema, Osnova, Veselka, Nechto, a w kilku ostatnich miesiącach zdążyła zagrać w Gruzji, Francji, Litwie i Włoszech.


diycogs


ELVIRA


DJ, producent, właściciel k-wax – konceptualnego sklepu z płytami winylowymi, działającego w Poznaniu.
Nie ma określonego stylu muzycznego, dzięki ciągłym śledzeniu nowości i eksploracji starych płyt jego selekcja pozostaje elastyczna i nieprzewidywalna. 

W swoich setach bazuje przede wszystkim na minimalistycznych odmianach techno i house, które, w zależności od okoliczności, oscylują wokół gatunków breaks, electro, bleep techno, abstract, ambient.
W wolnym czasie skupia się na pracy w studiu, gdzie w oparciu o analogowe syntezatory, automaty perkusyjne i software tworzy własną muzykę.


soundcloud